НОТАТКИ З ПОЛІВ

Маркер з великою точністю і дальністю

Ідеального в світі нічого не буває. Пейнтбольний маркер сам по собі штука непроста, зокрема, це стосується спортивного електронного маркера.

Він стріляє кульками з досить примхливої оболонки, яка може мати далеко не правильну геометрію. Усередині цієї «геометрії» знаходиться рідка фарба.

Що впливає на точність стрільби маркера?
  1. Повнота і рівномірність заповнення кульки фарбою.
  2. Погодні умови.
  3. Якість кульок.
У спортивному клубі skGRAD маркера підібрані ретельним чином, виходячи з нашого 20 річного досвіду роботи. Кулі використовуються тільки спортивного класу і на основі ПЕГ. Для ігор, при знижених температурах, використовують зимові кулі. Крім того, всі кулі, які ми пропонуємо, проходять тестовий контроль, як мінімум в двох клубах.

Виконання ВСІХ цих умов і дає найкращий результат в точності стрільби. Як бачимо, від самого маркера залежить третину.

А тепер кілька слів про дальність. Фізику і правила безпеки проведення ігор ніхто не відміняв. Допустима початкова швидкість пострілу 300fps (92 м / с). Відповідно, якщо її НЕ перевищувати, то всі кулі всіх маркерів летітимуть на одну і ту ж відстань.

P.S. У нашому клубі є парочка старих спортивних маркерів, які свого часу вважалися еталонами в точності. Хочете дізнатися про них і спробувати в грі? Тоді з нетерпінням чекаємо у нас в skGRAD!

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних