Активний відпочинок
Корпоративи та сімейні свята
Додаткові послуги

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Пейнтбол
Пейнтбол - лідер серед командних ігор, який поєднує в собі спортивний і командний дух, навик тактичного і стратегічного мислення і дозволяє поліпшувати свою фізичну форму.

Максимальна кількість адреналіну, фізичного навантаження і задоволення. Вас чекає величезна кількість сценаріїв гри. Розробіть свою стратегію і подолавши всі перешкоди на шляху до досягнення мети. Все це дасть можливість отримати незабутні емоції.

Цікавий факт: у багатьох країнах пейнтбол входить в обов'язкову програму підготовки фахівців служб безпеки і охорони.
Лазертаг
Якщо ви любите безпечне, але в той же час динамічне і цікаве проведення часу, то лазертаг саме те, що Вам потрібно.

Лазерний бій (lasertag) - динамічна гра, суть якої в ураженні супротивників безпечними лазерними пострілами з бластера-автомата.

Головна відмінність від традиційного пейнтболу - відсутність будь-яких больових відчуттів при попаданні в гравця.
Петанк і молкі
Петанк - захоплююча гра з французькими коріннями. Прабатько боулінгу. Сумісна з будь-яким віком і не вимагає спеціальної підготовки і зусиль. Грати можна, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні.

Молкі або «Фінські містечка» - кумедна гра з фінським корінням. Розвиває інтуїцію і мислення, дозволяє дитині і дорослим збільшувати швидкість реакцій.
Квадроцикли
Для любителів гострих відчуттів можливість покататися на квадроциклі по важкодоступній місцевості стане найкращим подарунком!

Цю подію Ви не забудете ніколи. Активний відпочинок на свіжому повітрі - це найкраще проведення часу для дружньої та енергійної компанії.

Квадроцикли сьогодні не просто розвага, а й справжній спорт.

Завдяки їх абсолютної прохідності в будь-яких умовах, перед вами відкриється незабутня можливість взяти участь в екстремальній подорожі.
Бампербол
Бампербол - це гра в надувних кулях, яку ще називають футбол в кулях. Сама конструкція являє собою кулю, наповнену повітрям. Кулі виготовляють з міцного матеріалу діаметром до 1,5 м. Такий діаметр дозволяє гравцям вільно бігати в кулі і робити різні акробатичні трюки.

Величезний плюс бампербола в тому, що він як екстремальний, так і безпечний. Куля виконує функцію повітряної подушки, в якій ви можете штовхатися, падати, перекидатися, не боячись отримати пошкодження.

Це краща розвага, яку можна придумати, наприклад, в день народження.

корпоративи та сімейні свята

Зони відпочинку
Доступні різні варіанти організації відпочинку після гри та паралельно з нею (наприклад, коли діти грають).
Корпоративи
Корпоративний пейнтбол - універсальний метод зняти психологічну напругу в колективі, розрядити обстановку та об'єднати співробітників в єдину команду.

А також

Подарункові сертифікати
Думаєте над ідеєю нестандартного і емоційного подарунка чоловікові, синові, другу, колезі по бізнесу? Подаруйте сертифікат на пейнтбол або лазертаг і ми забезпечимо гарний настрій таі яскраві враження.
Дні Народження
Хочете відсвяткувати день Народження дитини незвично? Думаєте куди запросити компанію друзів? Телефонуйте нам, бронюйте свято на день Народження дитини і приїжджайте!

Дитяче свято включає різні сценарії. Залежно від віку дитини та її гостей. Виділяємо групи 7-12 років, 7-14 років, 13-16 років, 5-8 років і під них створюємо захоплюючий сценарій гри.
Дитячий пейнтбол
Дитячий пейнтбол - це безпечна активність, яка виховує в дитині гідність і стратегічне мислення.

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних