НОТАТКИ З ПОЛІВ

Як працює напівавтоматичний пейнтбольний маркер?

Напівавтоматичний режим - це основний режим практично всіх видів маркерів.

На практиці це дає можливість робити один постріл при одному натисканні на спусковий гачок. Принцип роботи досить простий. При натисканні на спусковий гачок, відкривається головний клапан. Велика частина стисненого повітря потрапляє в ствольну частина маркера, де знаходитися болт і кулька. Болт починає рух вперед, повітря штовхає кульку, відбувається постріл. В цей же час мала частина стисненого повітря починає діяти на механізм повернення болта, після пострілу він починає рух назад, звільняючи отвір, який подає каналу кульки. Чергова кулька займає своє місце перед болтом. Власне все.

Зазначені фази роботи можуть бути зміщені або працювати в зворотному порядку (маркера Кокер, Е-кокер та інші), але принцип не змінюється: частина стисненого повітря - на постріл, частина на перезарядку.

Електронні маркера можуть мати додаткові режими. Ці режими формуються «мізками маркера» і дозволяють при одному натисканні на курок з утриманням виробляти певну кількість пострілів (3, 5, 10), або стріляти безперервно. У такому випадку режим є автоматичним. З метою безпеки, він заборонений для використання для стрільби по гравцям і може використовуватися тільки для стрільби по мішенях.

Є ще один дуже цікавий і корисний режим який використовується спортсменами - рампінгу. При натисканні на курок з частотою до 5 пострілів в секунду маркер стріляє як звичайний напівавтомат. Якщо частота буде вище, маркер зробить 10,5 пострілів в секунду. Величина 10,5 налаштовується і визначається правилами проведення турнірів. При зниженні темпу натискань на курок маркер повертається в напівавтоматичний режим: одне натискання - один постріл!

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних