НОТАТКИ З ПОЛІВ

Як стати пейнтбольним снайпером?

Теоретично, пейнтбольна зброя не може бути снайперським через використання гладких стовбурів і не ідеально сферичних куль. Але не поспішайте засмучуватися, адже неможливого не існує.

Досягти досить точної стрільби можна, дотримуючись спеціально підібраних порад, якими ми хочемо поділитися з вами по секрету:
  • Всі внутрішні поверхні за якими проходить куля (від пакета до вильоту зі ствола) повинні бути чистими.
  • Кульки повинні бути тільки спортивного класу, на ПЕГ основі, бути максимально заповнені фарбою.
  • Регулятори балона і маркера не повинні допускати падіння тиску при стрільбі довгою серією пострілів.
  • Маркер відрегульований на допустиму швидкість стрільби і швидкість пострілу. Пам'ятайте, що часто маркера показують велику точність на незначному заниженні швидкості постріл.
  • Ну що ж, тепер Ви майже «снайпер»;). Залишилося тільки уточнити деякі деталі по положенню тіла і ви готові до бою. Тіло не напружене. Ноги злегка зігнуті в колінах. Плечі на однаковому рівні, лікті розслаблені і опущені вниз. Одна кисть - на курок, м'яка і розслаблена, друга - на передній рукоятці, злегка вдавлює маркер в корпус. Голова - рівно. Очі дивляться в точку на цілі, минаючи прицільні пристосування на маркері, якщо такі і є. Вся ваша увага повинна бути сконцентрована на цілі.
Усе!!! Плавно і м'яко тиснемо курок! Постріл! Бачимо політ кулі! Залишаємося сконцентрованим на цілі і робимо наступний постріл! Ціль буде вражена!
Для тренування вибирайте відстань до цілі починаючи з 20 метрів і поступово збільшуйте її. Точна стрілянина в рух також можлива і навчиться їй вам допоможуть наші досвідчені інструктори.

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних