НОТАТКИ З ПОЛІВ

Як вибрати пейнтбольну маску?

Під час покупки маски, варто звертати увагу на клас маски, вони бувають спортивні або прокатні.

Прокатні маски призначені для здачі в оренду. Спортивні - навпаки. Якщо продавець цього не вказує ви можете визначити це самі - хороших спортивних масок дешевше 80 доларів не буває.

Розмір. Мається на увазі:
1. величина забрала - тієї частини, яка знаходиться нижче візору. Маску необхідно підбирати таким чином, щоб нижня кромка забрала збігалася з лінією вашої нижньої частини щелепи.
2. Ширина маски не повинна бути занадто великою, так як це не виправдано збільшує фронтальну площу ураження. Вузька або маленька маска збільшує не захищені ділянки вашого тіла.
3. Не надавайте великого значення термальності візору. Пам'ятайте, що будь-яке подвійне скло з часом розшаровується, а значить втрачає властивості «склопакета». Набагато краще мати декілька одношарових візорів різного ступеня затемнення, ніж один двошаровий, «універсальний» і дорогий.

Вибір маски досить індивідуальний процес. Утримайтеся від покупок через Інтернет. Категорично не рекомендуємо купувати на Китайських сайтах - це відверте барахло, до того ж з дуже високими цінами.

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних