НОТАТКИ З ПОЛІВ

Як вибрати пейнтбольний маркер?

Купівля маркера людиною, якого пейнтбол «зачепив не по-дитячому» - процес, під час якого допускається дуже багато помилок. Важливо відзначити, що помилки ті ж самі, з року в рік.

Що б не зробити помилок своїх попередників, слід знати:
  • прокатні маркери прості у використанні і конструкції, їх призначення виконувати завдання гравців початкового рівня підготовки. Ціна хорошого прокатного маркера від 200 до 300 доларів;
  • маркера для гравців, які збираються грати системно, знаходяться в спортивному класі і їх вартість буде починатися від 800 доларів (в цю вартість не входить балон, фідер з примусовою подачею куль). Такі маркера мають свої «мізки», які дозволяють встановлювати різні режими стрільби, контролювати подачу кулі для пострілу, а так само застосовувати різні налаштування маркера, стосовно до різних погодних умов і якості кульок. Крім того, вони економічні у витраті повітря і максимально точні.
У чому ж полягає помилка новачків?
Справа в тому, що в ціновому діапазоні від 200 до 500 доларів пропонується ціла лінійка електронних «спортивних» маркерів, але які не відповідають всім перерахованим параметрам. В результаті, гравець отримує маркер електронний, але за своїми характеристиками не на багато краще прокатного. Продати таке «чудо» буде не легко.

Тому, одна порада! Перед тим як купувати що-небудь з пейнтбольного обладнання, зверніться в skGRAD. Ми нічого не продаємо, але ми вам чесно скажемо, що можна купувати, а що ні!

замовити гру

Подзвоніть нам
098 095 99 55 або залиште заявку
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних