Здоров'я і довголіття маркера, як і будь-якого механізму, безпосередньо залежить від чистоти його внутрішніх «органів», своєчасності і якості технічного обслуговування.
Однією з поширених причин поломки маркерів, є потрапляння небезпечної вологи в клапани камери і канали маркера. Зовнішня волога несе велику небезпеку електронній частині маркера. Виходячи з цього, рекомендуємо Вам використовувати тільки осушене повітря і, по можливості, не грати під час дощу, а якщо раптом таке і сталося, то дайте маркеру просохнути без нагрівальних приладів.
Другою причиною пошкодження маркера є попадання піску в механічну, рухому частину. Найчастіше це відбувається, коли гравці намагаються поповнити свій запас кульками з землі. Саме тому, на кожному інструктажі, спортивний клуб skGRAD настійно рекомендує цього не робити.
Запам'ятайте, що б маркер служив довго, не слід:
- зберігати маркер в автомобілі або спортивній сумці;
- грати на запорошених і будівельних майданчиках.
- Використовувати кулі тільки на ПЕГ-основі.
- При використанні РЕ-боллов стежте за чистотою покриття тренувального залу і власне самих куль, після кожного тренування кулі повинні митися;
- категорично заборонено використовувати кулі, які впали на землю;
- своєчасно проводити чищення і нанесення якісної мастила, згідно з інструкцією;
- не намагатися розібрати маркер до гвинтика і почистити його на совість, тому що потім ви його можете просто не зібрати назад, навіщо ризикувати? :)
- Просто раз на півроку віддавайте маркер фахівцю. В іншому випадку ви все одно до нього звернетеся, але вже не з маркером, а з купою деталей.
- Пейнтбол Житомир -